PROFI lighting – moderní LED osvětlení exteriérů a interiérů

Kupte si LED svítidla, která nikdy samy nezhasnou

Bez světla není život. Nechte si od nás navrhnout vnitřní i venkovní LED osvětlení, které má dynamiku, cit pro špičkovou funkčnost a charisma. Dodáváme LED svítidla předních tuzemských a evropských výrobců. Zadejte nám atypickou zakázku pro designový prostor hotelu, restaurace nebo galerie.

tel:
+420 251 001 991
fax:
+420 251 610 677
e-mail:
profi@profilighting.cz
web:
www.profilighting.cz
 • Sluneční nám. 2583/12
 • Praha 5 - Stodůlky
 • 158 00
 • GPS: 50°3'4.292"N, 14°20'44.861"E Parkování pro zákazníky zdarma
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Prodej a montáž světelných systémů

Rádi byste si nechali instalovat zajímavý světelný systém pro Váš dům, restauraci, hotel či penzion? Jsme specialisty na prodej a montáž LED osvětlení a moderních světel významných evropských výrobců a progresivních tuzemských firem. Dodáváme klasická, technická, designová i atypická světla do vnitřních i venkovních prostor. Zdobí je čisté moderní materiály, inspirativní kombinace tvarů a prostorových možností i jedinečný světelný účinek. Objednejte si u nás návrh osvětlení interiéru nebo kompletní projekt systému venkovních svítidel. Nebo třeba LED osvětlení kuchyně či koupelny.

Jste majitelem galerie či provozujete obchod? Zhotovíme Vám designové osvětlení, které přitáhne pozornost návštěvníků a zákazníků. Provádíme výpočty osvětlení a 3D vizualizace návrhu. Zajistíme kontrolní měření hladiny osvětlení a vypracujeme autorský protokol pro hygienu. Dodáváme LED světla a venkovní LED osvětlení pro malo i velkoobchody. Poskytujeme servis architektům a věnujeme se zakázkové výrobě LED svítidel. Jako naši silnou stránku oceníte bezchybný záruční i pozáruční servis a poradenskou činnost, která má hlavu a patu.

Moderní LED svítidla předních evropských výrobců

LED svítidla či ucelené LED systémy osvětlení dokážou vytvořit příjemnou atmosféru prakticky v jakémkoli prostoru. Představte si třeba obývák s LED pásky či bodovkami v podhledu, které v rovnováze z centrálním světlem a vhodně umístěným prosvětlením jednotlivých částí pokoje vytvářejí hluboký pocit domova a pohody. Pro vnitřní osvětlení Vám nabídneme dekorativní design světel tuzemských výrobců DEOS a INGE nebo několika skvělých italských značek, například STUDIA ITALIA DESIGN nebo ARCHITECHU.

Na systémech exteriérového osvětlení pracujeme s architekty. Proto vytváříme technické akcenty a kompozice osvětlení, které zajímavě doplňují prostor náměstí, městských parků nebo sportovních areálů. Osvítíme každý prostor. Vyberte si naše služby a pozvěte světlo do Vašeho života.

Otevírací doba

 • Po 8:0017:00
 • Út 8:0017:00
 • St 8:0017:00
 • Čt 8:0017:00
 • 8:0017:00
 • Máme právě otevřeno

 • Po telefonické dohodě je možná schůzka i mimo otevírací dobu!

Nabídka

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.